Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Animale-mici ASTERNUT ROZATOARE VITAKRAFT VITA VERDE FAN CU MENTA 500 GR
ASTERNUT ROZATOARE VITAKRAFT VITA VERDE FAN CU MENTA 500 GR

Click pe imagine pentru mărire

ASTERNUT ROZATOARE VITAKRAFT VITA VERDE FAN CU MENTA 500 GR
Vitakraft

ASTERNUT ROZATOARE VITAKRAFT VITA VERDE FAN CU MENTA 500 GR

(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
18,00 lei

36,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Vita Verde cu Menta 500 g - Fan delicios, cu miros placut de menta, uscat cu grija pentru conservarea gustului original al ingredientelor, fiind un aliment de baza important pentru rozatoare.

- Acest amestec de plante si ierburi este o sursa importanta de vitamine, minerale si oligoelemente.
- Favorizeaza buna functionare a sistemului digestiv datorita continutului de fibre brute.
- Mentine dentitia sanatoasa.
- 100 natural.

  • Ingrediente: fan (97%), menta (3%).
  • Constituenti analitici/kg: 32% fibre brute


Ambalaj: 500 g

Lungime
3 x 85 g

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "ASTERNUT ROZATOARE VITAKRAFT VITA VERDE FAN CU MENTA 500 GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "ASTERNUT ROZATOARE VITAKRAFT VITA VERDE FAN CU MENTA 500 GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Indisponibil WOODY LITTER 10L

WOODY LITTER 10L

48,00 lei

4,80 lei / l

Doar 5 buc. PREMIUM SPAN - TALAS 60L CU MAR

PREMIUM SPAN - TALAS 60L CU MAR

35,00 lei

0,58 lei / l

Doar 1 buc. TALAS ROZATOARE PADOVAN CU LAMAIE 1KG / 14L