Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED 1KG VRAC
BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 3
BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED 1KG VRAC
Brit Care

BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED 1KG VRAC

(0)
  • În stoc (13 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
29,00 lei

29,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Oferă-i câinelui tău adult de rasă medie o nutriție de calitate superioară cu BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED! Această hrană uscată hipoalergenică, cu lamb & rice, este special formulată pentru a satisface nevoile nutriționale ale câinilor cu sensibilitate digestivă.

  • Formula hipoalergenică pentru a reduce riscurile de reacții alergice.
  • Ingrediente de calitate, precum mielul și orezul, ce asigură o digestie ușoară.
  • Adaptată pentru câinii de rase medii, având o greutate între 10-25 kg.
  • Hrană completă ce conține toți nutrienții necesari pentru o viață sănătoasă.

Îmbunătățește viața câinelui tău cu BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED și asigură-i o dietă echilibrată. Comandă acum și vezi diferența!

Ingredient principal
Miel
Vârstă
Adult
Talie
Medie
Greutate
12 kg
Sensibilitate
Hipoalergenic

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "BRIT CARE DOG HYPOALLERGENIC ADULT MEDIUM BREED 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg