Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini BRIT CARE DOG SUSTAINABLE ADULT SMALL BREED 3 KG
BRIT CARE DOG SUSTAINABLE ADULT SMALL BREED 3 KG

Click pe imagine pentru mărire

/ 2
BRIT CARE DOG SUSTAINABLE ADULT SMALL BREED 3 KG
Brit Care

BRIT CARE DOG SUSTAINABLE ADULT SMALL BREED 3 KG

(0)
  • În stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
105,00 lei

35,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Hrană superpremium, sustenabilă și ecologică pentru o digestie sănătoasă, reducerea stresului, îmbunătățirea condiției fizice și susținerea imunității.

Ideal pentru câini adulți din rase mici.

Conține proteine ușor digerabile și valoroase din punct de vedere nutrițional, cu aminoacizi complecși, pentru un tonus muscular excelent și țesuturi sănătoase.

Formula fără gluten este potrivită pentru toți câinii, fără risc de creștere în greutate.

O hrană bazată pe proteine și ingrediente sustenabile, cu un impact cu 35% mai mic asupra mediului.

Caracteristici

  • Talie: Mica
  • Varsta: Adult
  • Tip hrana: Hrana de intretinere
  • Grupa: Pet Food Dog
  • Aroma: Pui
  • Ambalare: Sac
  • Pentru: Caine
  • Producator: Brit Care
Ingredient principal
Insecte, Pui
Vârstă
Adult
Talie
Mică
Greutate
3 kg
Sensibilitate
Digestiva

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "BRIT CARE DOG SUSTAINABLE ADULT SMALL BREED 3 KG"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "BRIT CARE DOG SUSTAINABLE ADULT SMALL BREED 3 KG"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg