Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP.1,5KG
CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP.1,5KG

Click pe imagine pentru mărire

CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP.1,5KG

CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP.1,5KG

(0)
  • În stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
65,00 lei

43,33 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îți dorești ce e mai bun pentru câinele tău? CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP. este alegerea perfectă pentru patrupedele cu nevoi speciale. Această hrană uscată, destinată câinilor adulți de talie mică, oferă o nutriție echilibrată și sprijină sănătatea pielii și a blănii.

  • Formula hipoalergenică pentru a reduce riscurile de alergii alimentare.
  • Ingredientele de calitate superioară contribuie la o digestie optimă și la menținerea greutății ideale.
  • Omega 3 și Omega 6 pentru o blană strălucitoare și o piele sănătoasă.
  • Antioxidanți naturali care sprijină sistemul imunitar.

Alege CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP. și oferă-i câinelui tău o dietă sănătoasă și gustoasă. Comandă acum și asigură-i cea mai bună experiență culinară!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP.1,5KG"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "CALIBRA DOG EXPERT+ ADULT SMALL SENSIT.& DERMA SUPP.1,5KG"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg