Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini HRANA CAINE ACANA CARNE ROSIE PORC MIEL 1KG VRAC
HRANA CAINE ACANA CARNE ROSIE PORC MIEL 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 2
HRANA CAINE ACANA CARNE ROSIE PORC MIEL 1KG VRAC
ACANA

HRANA CAINE ACANA CARNE ROSIE PORC MIEL 1KG VRAC

Cod SKU: CPF00167
(0)
  • În stoc (10 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
32,00 lei

32,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îți dorești ca patrupedul tău să aibă parte de o alimentație sănătoasă și delicioasă? Alege hrana uscată ACANA Carne Roșie Porc Miel 1kg vrac, o alegere excelentă pentru câini, care îmbină ingrediente de calitate superioară cu un gust irezistibil.

  • Compoziție naturală - Realizată din carne proaspătă de porc și miel, oferind proteine de calitate.
  • Nutriție echilibrată - Formula special concepută pentru a susține sănătatea și vitalitatea câinelui tău.
  • Textură crocantă - Ajută la menținerea sănătății dentare prin reducerea plăcii bacteriene.
  • Fără cereale - O opțiune ideală pentru câinii cu sensibilitate alimentară.

Nu lăsa sănătatea câinelui tău la voia întâmplării! Alege ACANA Carne Roșie Porc Miel 1kg vrac și oferă-i o masă plină de nutrienți și gust. Comandă acum!

Proteină: 27.0 Grăsimi: 16.0 Cenușă: 8.0 Fibre brute: 5.0 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre, Umiditate, Calciu, Fosfor

Aditivi: Aditivi tehnologici: 1b306(i) Extract de tocoferol din uleiuri vegetale: 110 mg, 1a330 acid citric: 40 mg. Aditivi senzoriali: Extract de rozmarin: 75 mg. Aditivi nutritivi: 3a890 Clorură de colină (colină): 700 mg, 3a370 Taurină: 400 mg, 3b612 (Zinc: 88 mg), 3b407 (Cupru: 5,5 mg), 3a821 Vitamina B1: 100 mg, 3a825 mg, Vitamina B1: 3a825 mg31 Niacină: 200 mg, 3a841 D-pantotenat de calciu: 60 mg, 3a831 Vitamina B6: 35 mg, 3a316 Acid folic: 7 mg, 3a835 Vitamina B12: 0,2 mg, 3a672a Vitamina A: 7500, 671IU, D330: 671UI 3a700 Vitamina E: 375 UI, 3a300 Acid ascorbic: 0,15 mg. Aditivi zootehnici: 4b1707 Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415: 1x109 CFU.

Specie
Caini
Talie
Toy (XS), Mica (S), Medie (M), Mare (L), Giant (XL)
Varsta
Adult
Calitate Hrana
Ultra-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Gama
ACANA Classics
Producator
Champion Petfoods
Interval Greutate
1 kg - 5 kg, 10 kg - 15 kg
Aroma
Vita

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA CAINE ACANA CARNE ROSIE PORC MIEL 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA CAINE ACANA CARNE ROSIE PORC MIEL 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg