Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini HRANA CAINE ADVANCE MINI SENSITIVE CARE SOMON 1KG VRAC
HRANA CAINE ADVANCE MINI SENSITIVE CARE SOMON 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 4
HRANA CAINE ADVANCE MINI SENSITIVE CARE SOMON 1KG VRAC
ADVANCE

HRANA CAINE ADVANCE MINI SENSITIVE CARE SOMON 1KG VRAC

Cod SKU: 965808
(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
23,00 lei

23,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îți dorești ce e mai bun pentru câinele tău? Hrana uscată Advance Mini Sensitive Care cu somon este soluția ideală pentru blănosul tău, oferindu-i o nutriție adaptată nevoilor sale specifice.

  • Formula hipoalergenică - concepută special pentru câinii cu sensibilitate digestivă.
  • Somon de calitate - o sursă excelentă de proteine, bogată în acizi grași Omega-3.
  • Digestie ușoară - ingrediente selectate care ajută la o digestie sănătoasă.
  • Sprijină sănătatea pielii și a blănii - contribuie la un aspect strălucitor și sănătos.

Nu lăsa sănătatea câinelui tău la voia întâmplării! Alege hrana Advance Mini Sensitive Care Somon 1kg vrac și asigură-i o nutriție echilibrată și gustoasă. Comandă acum!

Proteină: 27.0 Grăsimi: 18.0 Cenușă: 7.0 Fibre brute: 2.5 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre, Umiditate, Calciu, Fosfor

GreutateCantitate
1kg25g
3kg55g
5kg80g
7kg105g
10kg135g

Specie
Caini
Talie
Toy (XS), Mica (S)
Varsta
Adult
Calitate Hrana
Super-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Producator
Affinity Petcare
Interval Greutate
1 kg - 5 kg, 5 kg - 10 kg
Aroma
Somon

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA CAINE ADVANCE MINI SENSITIVE CARE SOMON 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA CAINE ADVANCE MINI SENSITIVE CARE SOMON 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg