Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini HRANA CAINE CHICOPEE ADULT SOMON SI OREZ 1KG VRAC
HRANA CAINE CHICOPEE ADULT SOMON SI OREZ 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 2
HRANA CAINE CHICOPEE ADULT SOMON SI OREZ 1KG VRAC
Chicopee

HRANA CAINE CHICOPEE ADULT SOMON SI OREZ 1KG VRAC

(0)
  • În stoc (11 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
13,00 lei

13,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îngrijirea câinelui tău nu a fost niciodată mai simplă cu hrana Chicopee Adult Somon și Orez. Această rețetă delicioasă din linia CLASSIC NATURE LINE oferă un aport nutritiv perfect pentru câini adulți, fără a conține grâu, ceea ce o face ideală pentru o digestie optimă.

  • Somonul proaspăt este sursa principală de proteine, ajutând la menținerea masei musculare și a energiei.
  • Orezul asigură un aport echilibrat de carbohidrați, oferindu-i câinelui tău energia necesară pentru o zi activă.
  • Rețeta îmbunătățită sprijină sănătatea pielii și blănii, contribuind la un aspect sănătos și strălucitor.
  • Făcută din ingrediente naturale, hrana este ușor de digerat și nu conține aditivi artificiali.

Oferă-i câinelui tău cea mai bună hrană cu Chicopee Adult Somon și Orez și asigură-te că se bucură de o viață sănătoasă și activă. Comandă acum!

Ingredient principal
Somon
Vârstă
Adult
Talie
Foarte Mică, Mică, Medie, Mare, Foarte Mare
Greutate
15 kg
Rasa
Toate
Sensibilitate
Digestiva

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA CAINE CHICOPEE ADULT SOMON SI OREZ 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA CAINE CHICOPEE ADULT SOMON SI OREZ 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg