Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini HRANA CAINE NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE DOGS JUNIOR ALL BREEDS SOMON SI KRILL 1.5 KG
HRANA CAINE NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE DOGS JUNIOR ALL BREEDS SOMON SI KRILL 1.5 KG

Click pe imagine pentru mărire

HRANA CAINE NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE DOGS JUNIOR ALL BREEDS SOMON SI KRILL 1.5 KG

HRANA CAINE NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE DOGS JUNIOR ALL BREEDS SOMON SI KRILL 1.5 KG

Cod SKU: NPSC45664
(0)
  • Doar 1 bucată în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
75,00 lei

50,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Compozitie: somon 44% (deshidratat si macinat fin), pulpa uscata de cartof, cartof dulce, grasime de pasare, mazare, faina de krill (minim 4%), pulpa de sfecla de zahar, ulei de somon, seminte de in, clinoptilolit micronizat dinamic (1%), fructooligozaharide (FOS), extract de yucca, galbenele uscate (sursa de luteina). Aditivi/kg: Vitamina A – 18.000 UI Vitamina D3 – 1.500 UI Vitamina E – 530 mg Acid folic – 1 mg Biotina – 1 mg Fier – 50 mg Iod – 1,5 mg Cupru – 5 mg Mangan – 20 mg Zinc – 115 mg Seleniu – 0,1 mg Aditivi tehnologici: extract de rozmarin, extracte de tocoferoli din uleiuri vegetale.

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA CAINE NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE DOGS JUNIOR ALL BREEDS SOMON SI KRILL 1.5 KG"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA CAINE NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE DOGS JUNIOR ALL BREEDS SOMON SI KRILL 1.5 KG"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg