Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA 1KG VRAC
HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA  1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 5
HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA  1KG VRAC
ACANA

HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA 1KG VRAC

Cod SKU: CPF00113
(0)
  • Doar 2 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
54,00 lei

54,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îmbogățiți dieta pisicii dumneavoastră cu HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA 1KG VRAC, un amestec delicios și sănătos, conceput special pentru a satisface nevoile nutriționale ale felinei dumneavoastră. Acest produs de la ACANA combină ingrediente premium, asigurând o alimentație echilibrată și plină de savoare.

  • Ingrediente de calitate superioară - Oferă o sursă bogată de proteine provenite din rață, pui și ouă.
  • Fără cereale - Formula fără cereale ajută la menținerea unei digestii sănătoase și a unei greutăți optime.
  • Omega-3 și Omega-6 - Acizii graşi esenţiali contribuie la o blană strălucitoare și sănătoasă.
  • Gust irezistibil - Pisica dumneavoastră va adora fiecare masă!

Nu lăsați sănătatea și fericirea felinei dumneavoastră la întâmplare! Alegeți HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS pentru o alimentație completă și naturală. Comandați acum și oferiți-i o experiență culinară de neuitat!

Proteină: 37 Grăsimi: 20 Cenușă: 8.5 Fibre brute: 3.00% Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre, Umiditate, Calciu, Fosfor

Greutatea pisicii (kg) g / zi (subponderal) g / zi (supraponderal) g / zi (senior)
2 40   30
3 45   30
4 60   40
5 75 60 60
6 80 60 60
8 90 75 90
10 120 80 120
  • Ajustati cantitatea de hrana necesara pentru a mentine greutatea optima. Daca nu sunteti sigur, adresati-va medicului veterinar.
  • Amestecati cantitati in crestere din hrana noua cu cantitati in scadere din hrana veche timp de 7 zile.
  • Asigurati-va ca apa proaspata este intotdeauna disponibila!
  • Nevoile nutritionale ale animalelor de companie se pot schimba odata cu varsta. Cereti sfatul medicului veterinar la fiecare control.
  • A se pastra intr-un loc uscat si racoros, ferit de lumina directa a soarelui. Se recomanda sa se utilizeze inainte de data expirarii, marcata pe ambalaj.
Specie
Pisici
Varsta
Junior, Adult, Adult (Gestatie & Lactatie), Adult (Sterilizat), Senior
Calitate Hrana
Ultra-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Gama
ACANA Highest Protein
Producator
Champion Petfoods
Interval Greutate
1 kg - 5 kg
Aroma
Pui, Rata

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA ACANA GRASSLANDS RATA PUI OUA 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg