Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI 1KG VRAC
HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI  1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 4
HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI  1KG VRAC
Applaws

HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI 1KG VRAC

Cod SKU: APP04024
(0)
  • În stoc (6 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
32,00 lei

32,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îți dorești ce e mai bun pentru pisica ta? Alege HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI 1KG VRAC, un produs premium de la brandul Applaws, care oferă o dietă echilibrată și delicioasă pentru pisicile adulte.

  • Conține doar ingrediente naturale, fără aditivi sau conservanți artificiali.
  • Somonul și puiul sunt surse excelente de proteine, esențiale pentru sănătatea pisicii tale.
  • Textura crocantă ajută la menținerea sănătății dentare.
  • Oferă o varietate binevenită în alimentație, satisfăcând chiar și cele mai rafinate gusturi.

Nu mai aștepta! Răsfață-ți pisica cu HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI 1KG VRAC și asigură-i o masă nutritivă și savuroasă pe care o va adora!

Proteină: 37 Grăsimi: 20 Cenușă: 10.8 Fibre brute: 0.022 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre

Greutate pisică

1,25 - 3 kg: 20 - 40g

3 - 5 kg: 40 - 60g

5 - 8 kg: 60 - 100g

Specie
Pisici
Varsta
Adult, Adult (Gestatie & Lactatie), Adult (Sterilizat)
Calitate Hrana
Ultra-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Producator
Applaws
Interval Greutate
5 kg - 10 kg
Aroma
Pui, Somon

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA APPLAWS ADULT SOMON CU PUI 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg