Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI 1KG VRAC
HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI  1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI  1KG VRAC

HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI 1KG VRAC

Cod SKU: APP04024
(0)
  • În stoc (7 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
32,00 lei

32,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îți dorești ce este mai bun pentru pisica ta mică? Alege HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI 1KG VRAC, o soluție delicioasă și nutritivă, special concepută pentru pisicile în creștere. Această hrană uscată de la Applaws oferă un amestec perfect de ingrediente naturale care sprijină dezvoltarea sănătoasă a pisicuței tale.

  • Îmbogățită cu pui - o sursă excelentă de proteine, esențială pentru dezvoltarea musculară.
  • Ingrediente naturale - fără conservanți sau coloranți artificiali, pentru o dietă sănătoasă.
  • Textură crocantă - ajută la menținerea sănătății dentare.
  • Ușor de digerat - formulată special pentru pisicuțe, pentru o digestie optimă.

Nu lăsa sănătatea pisicii tale la întâmplare! Alege HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI 1KG VRAC și oferă-i o alimentație pe măsura nevoilor ei. Comandă acum și asigură-i o viață plină de energie și vitalitate!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA APPLAWS KITTEN CU PUI 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg