Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC
HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 5
HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC
CLUB4PAWS

HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC

(0)
  • În stoc (10 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
22,00 lei

22,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Oferă-i pisicii tale o alimentație echilibrată și delicioasă cu HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC. Această hrană uscată este special concepută pentru pisicile sterilizate, asigurându-le nutrienții de care au nevoie pentru a se menține sănătoase și active.

  • Rețetă cu curcan - bogată în proteine de calitate, ideală pentru o dezvoltare armonioasă.
  • Controlul greutății - formulă specială care ajută la menținerea unei greutăți optime.
  • Digestie ușoară - ingredientele atent selecționate facilitează o digestie sănătoasă.
  • Gust delicios - pisica ta va adora fiecare crocant!

Alege HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC pentru o alimentație de calitate superioară. Comandă acum și asigură-i pisicii tale cele mai bune momente!

Ingredient principal
Pui
Vârstă
Adult
Greutate
14 kg
Rasa
Toate
Talie
Foarte Mică, Mică, Medie, Mare, Foarte Mare
Sensibilitate
Sterilizat

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA CLUB4PAWS ADULT STERILISED ADULT CURCAN 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg