Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC
HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 2
HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC
HILL'S

HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC

(0)
  • În stoc (7 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
67,00 lei

67,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îngrijirea sănătății pisicii tale nu a fost niciodată mai simplă cu HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC. Această hrană uscată de la brandul de încredere Hill's este special formulată pentru a susține sănătatea tractului urinar al pisicilor adulte.

  • Controlul pH-ului urinei: Ajută la menținerea unui pH optim pentru un sistem urinar sănătos.
  • Proteine de calitate: Conține pui de înaltă calitate, asigurând o hrană nutritivă și delicioasă.
  • Digestie ușoară: Formulă specială care sprijină sănătatea digestivă a pisicii tale.
  • Nutriție echilibrată: Conține vitamine și minerale esențiale pentru o viață activă și sănătoasă.

Alege HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC pentru a oferi pisicii tale o dietă nutritivă și echilibrată. Comandă acum și asigură-i bunăstarea!

GHID DE HRANIRE

Cantitati sunt orientative. Ajustati cantitatea de hrana pentru a mentine greutatea optima a pisicii dvs.

GREUTATE CORPORALA (KG)

 HRANA USCATA (in grame) 

2 Kg

30 - 45 g

3 Kg

40 - 60 g

4 Kg

50 - 70 g

5 Kg

60 - 85 g

6 Kg

70 - 100 g

7 Kg +

12 per kg g

Specie
Pisici
Varsta
Adult
Ambalaj
Sac
Producator
Hill's Pet Nutrition
Interval Greutate
200 g - 500 g, 1 kg - 5 kg, 5 kg - 10 kg
Aroma
Curcan, Pui

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA HILL'S ADULT URINARY HEALTH PUI 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg