Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC
HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 6
HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC
Purina Cat Chow

HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC

(0)
  • Indisponibil în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
18,20 lei

18,20 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îngrijirea pisicuței tale este esențială, iar cu HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC îi oferi nutriția de care are nevoie pentru a crește sănătoasă și jucăușă. Această hrană uscată de la brandul renumit Purina Cat Chow este special formulată pentru pisicuțe, asigurându-le o dezvoltare optimă.

  • Compoziție echilibrată: Conține proteină de calitate din carne de pui, esențială pentru creșterea musculară.
  • Nutrienți esențiali: Formulată cu vitamine și minerale care sprijină sistemul imunitar al pisicii tale.
  • Textură crocantă: Ajută la curățarea dinților și la menținerea sănătății dentare.
  • Gust delicios: Pisica ta va adora aroma de pui, făcând fiecare masă o plăcere.

Nu rata ocazia de a-i oferi pisicuței tale o hrană de calitate superioară! Alege HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC și asigură-i o viață plină de vitalitate și bucurie.

Proteină: 40 Grăsimi: 12 Cenușă: 8.5 Fibre brute: 2.5 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre

UI/kg: Vit. A: 17 000; Vit. D3: 1 410; Vit. E: 120 mg/kg: Sulfat de fier monohidrat: 195; Iodat de calciu anhidru: 3,2; Sulfat de cupru pentahidrat: 47; Sulfat de mangan monohidrat: 21; Sulfat de zinc monohidrat: 245; Selenit de sodiu: 0,3; Vitamine din grupul B: 150. Cu antioxidanti.

Greutate Cantitate (g/zi)
1-3 luni 50-70g
3-6 luni 70-80g
6-12 luni 80g

 

    • Ajustaţi cantitatea de hrană necesară pentru a menţine greutatea optimă. Dacă nu sunteţi sigur, adresaţi-vă medicului veterinar.
    • Utilizaţi pentru prima dată acest tip de hrană? Amestecaţi cantităţi în creştere din hrana nouă cu cantităţi în scădere din hrana veche timp de 7 zile.

 

    • Asiguraţi-vă că apa proaspătă este întotdeauna disponibilă!
    • Nevoile nutriționale ale animalelor de companie se pot schimba odată cu vârsta. Cereţi sfatul medicului veterinar la fiecare control.
Specie
Pisici
Varsta
Junior, Adult (Gestatie & Lactatie)
Calitate Hrana
Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Resigilabil, Sac
Producator
Nestle
Interval Greutate
1 kg - 5 kg, 10 kg - 15 kg
Aroma
Pui

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA PURINA CAT CHOW KITTEN PUI 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg