Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC
HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC

HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC

(0)
  • În stoc (9 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
47,00 lei

47,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îngrijirea pisicii tale este esențială, iar cu HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC îi oferi o alimentație de calitate superioară, adaptată nevoilor sale speciale. Această hrană uscată este formulată special pentru pisicile sterilizate, având în vedere sănătatea lor renală.

  • Ingrediente de calitate: conține carne de iepure, o sursă excelentă de proteine.
  • Sprijină sănătatea renală: formulă special concepută pentru a menține un sistem renal sănătos.
  • Digestie ușoară: conținut optim de fibre pentru o digestie sănătoasă.
  • Gust delicios: pisica ta va adora aroma și textura acestei hrane.

Nu lăsa sănătatea pisicii tale la voia întâmplării! Alege HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC și oferă-i nutriția de care are nevoie pentru o viață sănătoasă și fericită. Comandă acum pentru a-i face o surpriză!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA PURINA PRO PLAN STERILIZAT RENAL IEPURE 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg