Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC
HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC

Click pe imagine pentru mărire

/ 7
HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC
ROYAL CANIN

HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC

Cod SKU: 134600
(0)
  • În stoc (10 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
48,00 lei

48,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Răsfățați-vă pisica cu HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC, o alegere excelentă pentru sănătatea și vitalitatea felinei dumneavoastră. Această hrană uscată de la ROYAL CANIN este special formulată pentru pisicile adulte, asigurându-le un aport echilibrat de nutrienți esențiali.

  • Formula specială pentru menținerea greutății ideale, datorită conținutului optim de proteine.
  • Digestie ușoară grație ingredientelor de calitate superioară, care sprijină sănătatea sistemului digestiv.
  • Textură crocantă care ajută la îngrijirea dinților și la menținerea unei danturi sănătoase.
  • Omega 3 și Omega 6 pentru o blană strălucitoare și sănătoasă.

Nu lăsați ca pisica dumneavoastră să rateze ocazia de a se bucura de o masă delicioasă și nutritivă! Comandați acum HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC și oferiți-i cele mai bune momente de răsfăț!

Proteină: 32.0 Grăsimi: 15.0 Cenușă: 7.4 Fibre brute: 4.6 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre

Aditivi: Aditivi nutriţionali: Vitamina A: 14200 UI, Vitamina D3: 740 UI, Fier (3b103): 34 mg, Iod (3b201, 3b202): 3,4 mg, Cupru (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 45 mg, Zinc (3b603, 3b605, 3b606): 131 mg, Seleniu (3b801, 3b811, 3b812): 0,09 mg - Aditivi zootehnici: Clorură de amoniu: 5 g - Antioxidanţi.

ROYAL-CANIN-Fit32-Adult-hrana-uscata-pisici-activitate-fizica-moderata-ghidHranire
Specie
Pisici
Varsta
Adult
Calitate Hrana
Super-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Gama
ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Producator
Royal Canin
Interval Greutate
200 g - 500 g, 1 kg - 5 kg, 5 kg - 10 kg, 10 kg - 15 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR FIT 1KG VRAC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg