Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR SENSIBLE 1KG VRAC.
HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR SENSIBLE 1KG VRAC.

Click pe imagine pentru mărire

/ 5
HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR SENSIBLE 1KG VRAC.
ROYAL CANIN

HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR SENSIBLE 1KG VRAC.

Cod SKU: 127380
(0)
  • În stoc (12 buc.)
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
50,00 lei

50,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Unele pisici pot avea un tub digestiv sensibil la anumite tipuri de hrană, dacă și pisica dumneavoastră se numără printre ele, atunci ar putea fi necesară o schimbare a hranei pentru a-i proteja stomacul. Există mai mulți nutrienți ce ar putea avea un efect calmant la nivelul tubului digestiv al pisicii. Recomandată pisicilor adulte cu vârsta de 1-7 ani, formula ROYAL CANIN® Sensible 33 este special concepută pentru a sprijini intoleranța digestivă la anumite alimente a unor pisici. Conține un mix exclusiv de nutrienți care consolideează și susțin digestia optimă.

ROYAL CANIN® Sensible 33 are o palatabilitate ridicată și conține trei forme diferite de crochete, precum și arome selectate cu grijă pentru a stimula aportul de hrană și a facilita digestia. Mai mult, formula nutrițională ROYAL CANIN® Sensible 33 a fost concepută pentru a contribui la menținerea sănătății aparatului urinar al pisicilor adulte.

Beneficii:

  • Digestie optimă

  • Palatabilitate ridicată

  • Aport caloric ridicat

Odată îmbunătățită funcția aparatului digestiv, puteți continua să îi oferiți hrana ROYAL CANIN® Sensible 33, deoarece aceasta a fost creată special nu doar pentru a susține digestia pisicii, ci și pentru a o menține ulterior.

Compoziție: proteine de carne de pasăre deshidratată, orez, grăsimi animale, gluten de grâu*, porumb, făină de grâu, proteine animale hidrolizate, grâu, gluten din porumb, produse din drojdii, pulpă de sfeclă, săruri minerale, ulei de peşte, fibre vegetale, ulei de soia, fructo-oligozaharide (0,5%).

Proteină: 33.0 Grăsimi: 22.0 Cenușă: 7.7 Fibre brute: 1.6 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre

Aditivi: Aditivi nutriţionali: Vitamina A: 19000 UI, Vitamina D3: 1000 UI, Fier (3b103): 36 mg, Iod (3b201, 3b202): 3,6 mg, Cupru (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 47 mg, Zinc (3b603, 3b605, 3b606): 135 mg, Seleniu (3b801, 3b811, 3b812): 0,09 mg - Aditivi tehnologici: Clinoptilolite de origine sedimentară: 5 g - Aditivi zootehnici: Clorură de amoniu: 5 g - Antioxidanţi.

ROYAL-CANIN-Sensible-Adult-hrana-uscata-pisici-digestie-optima-ghidHranire
Specie
Pisici
Varsta
Adult
Calitate Hrana
Super-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Gama
ROYAL CANIN Feline Health Nutrition
Producator
Royal Canin
Interval Greutate
200 g - 500 g, 1 kg - 5 kg, 5 kg - 10 kg, 10 kg - 15 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR SENSIBLE 1KG VRAC."

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA PISICA ROYAL CANIN ADULT REGULAR SENSIBLE 1KG VRAC."

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 1 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 2KG

125,00 lei

62,50 lei / kg

Indisponibil ROYAL CANIN MOTHER AND BABY CAT 1-4 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 400GR

ROYAL CANIN KITTEN 400GR

36,00 lei

90,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN KITTEN STERILISED 6-12 LUNI 400GR
Doar 3 buc. ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

ROYAL CANIN KITTEN 1.2KG

100,00 lei

83,33 lei / kg