Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Caini HRANA CAINE ROYAL CANIN LEIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG
HRANA CAINE ROYAL CANIN LEIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG

Click pe imagine pentru mărire

/ 7
HRANA CAINE ROYAL CANIN LEIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG
ROYAL CANIN

HRANA CAINE ROYAL CANIN LEIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG

Cod SKU: 272210
(0)
  • Doar 1 bucată în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
50,00 lei

50,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îngrijirea câinelui tău nu a fost niciodată mai ușoară cu HRANA CÂINE ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG. Această formulă special creată pentru câini de talie mică care au tendința de a se îngrășa îți va ajuta prietenul patruped să își mențină greutatea optimă, oferindu-i în același timp toate nutrienții necesari.

  • Conținut echilibrat de calorii pentru a menține greutatea ideală.
  • Ingrediente de calitate superioară pentru o digestie ușoară și o sănătate optimă.
  • Formulă delicioasă care îi va încânta gusturile câinelui tău.
  • Sprijină metabolismul activ al câinilor de talie mică.

Nu lăsa greutatea să devină o problemă! Alege HRANA CÂINE ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG pentru un câine sănătos și fericit. Comandă acum și bucură-te de fiecare moment petrecut împreună!

Proteină: 30 Grăsimi: 11 Cenușă: 5 Fibre brute: 8.6 Constituenți analitici: Proteina, Grasimi, Cenusa, Fibre

Aditivi: Aditivi nutriţionali: Vitamina A: 22000 UI, Vitamina D3: 1000 UI, Fier (3b103): 35 mg, Iod (3b201, 3b202): 3,5 mg, Cupru (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 45 mg, Zinc (3b603, 3b605, 3b606): 134 mg, Seleniu (3b801, 3b811, 3b812): 0,04 mg, L-carnitină: 200 mg - Conservanţi - Antioxidanţi.

ROYAL-CANIN-Mini-Light-Weight-Care-Adult-hrana-uscata-caini-limitarea-cresterii-in-greutate-ghidHranire
Specie
Caini
Talie
Mica (S)
Varsta
Adult
Calitate Hrana
Super-Premium
Monoproteic
Nu
Metoda de preparare
Uscata prin extrudare
Ambalaj
Sac
Gama
ROYAL CANIN Canine Care Nutrition
Producator
Royal Canin
Interval Greutate
500 g - 1 kg, 1 kg - 5 kg, 5 kg - 10 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "HRANA CAINE ROYAL CANIN LEIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "HRANA CAINE ROYAL CANIN LEIGHT WEIGHT CARE MINI 1KG"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. ROYAL CANIN PUPPY MINI 2-10 LUNI ADULT 2KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL PUI TAVUKLU 3KG
Doar 1 buc. REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

REFLEX ADULT MINI&SMALL SOMON 3KG

58,50 lei

19,50 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg

Doar 2 buc. ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

ROYAL CANIN MEDIUM ADULT 3KG

120,00 lei

40,00 lei / kg