Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Animale-mici SANICAT CLASSIC LAVANDA 8L
SANICAT CLASSIC LAVANDA 8L

Click pe imagine pentru mărire

SANICAT CLASSIC LAVANDA 8L
SANICAT

SANICAT CLASSIC LAVANDA 8L

(0)
  • În stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
50,00 lei

6,25 lei / l

Preț cu TVA inclus

Sanicat aduce o performanță excepțională în gestionarea igienei pentru pisici.

Formula sa avansată oferă absorbție rapidă și eficientă a lichidelor, păstrând mediul litierei curat și uscat.

Beneficii:

  • Parfum fresh de Lavanda

  • Capacitatea inalta de a neutraliza mirosurile neplăcute

  • Fabricat din bentonită de înaltă calitate, acest nisip asigură o textură fină și o capacitate crescută de absorbție, menținând astfel nivelul optim de igienă.

  • Mentine litiera si mediul curat.

Specie
Pisici
Varsta
Junior, Adult, Adult (Gestatie & Lactatie), Adult (Sterilizat), Senior
Ambalaj
Sac
Producator
Sanicat

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "SANICAT CLASSIC LAVANDA 8L"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "SANICAT CLASSIC LAVANDA 8L"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Indisponibil WOODY LITTER 10L

WOODY LITTER 10L

48,00 lei

4,80 lei / l

Doar 5 buc. PREMIUM SPAN - TALAS 60L CU MAR

PREMIUM SPAN - TALAS 60L CU MAR

35,00 lei

0,58 lei / l

Doar 1 buc. TALAS ROZATOARE PADOVAN CU LAMAIE 1KG / 14L