Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Animale-mici SANICAT CLUMPING MARSEILLE SOAP 8L
SANICAT CLUMPING MARSEILLE SOAP 8L

Click pe imagine pentru mărire

SANICAT CLUMPING MARSEILLE SOAP 8L
SANICAT

SANICAT CLUMPING MARSEILLE SOAP 8L

(0)
  • În stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
62,00 lei

7,75 lei / l

Preț cu TVA inclus

Bucuria de a avea un prieten felin vine la pachet cu responsabilitatea de a asigura confortul tuturor și de a evita neplacerile din când în când, cum ar fi mirosurile neplăcute care vin din litiera lor si când vine vorba de prospețime, igienă și curățenie, Sanicat asigură o casă curată și fericită .Așternutul igienic de la SANICAT are calități unice care deservesc nevoile specifice ale gospodăriei tale și ale prietenului tău blănos

Sanicat asigură o casă curată și fericită. Așternutul igienic de la SANICAT are calități unice care deservesc nevoile specifice ale gospodăriei tale și ale prietenului tău blănos.Perfect pentru curățenie rapidă, zilnică, aglomeranții solizi rețin mirosurile neplăcute și fac curățarea ușoară. Așternutul aglomerant necesită îndepărtarea regulată a aglomerărilor, dar întreaga litiera nu trebuie schimbată la fel de des, astfel acesta are o putere mare de control al mirosurilor, nu conține praf și controlează urmele ce pot fi aduse in afara litierei.

Beneficii:

  • Parfum de sapun de Marsilia pentru prospețime continuă.

  • Îmbogățit cu puterea naturală a oxigenului pentru a descompune orice sursă de miros neplăcut, asigurându-se că ceea ce se întâmplă în litiera rămâne în ea.

  • Aglomerări puternice, ușor de curățat și ușor de curățat, pentru o igienă maximă.

  • Așternut pentru prospețime și igienă de lungă durată.

  • Granulele fine nu lasă praf și pete și sunt moi pentru labele pisicii.

  • Neutralizează mirosurile neplăcute datorită efectului său ultra-aglomerant.

Sanicat oferă o varietate de soluții potrivite pentru toate stilurile de viață și preferințele pisicilor. Bun pentru pisica ta, casa ta și planetă.

Specie
Pisici
Varsta
Junior, Adult, Adult (Gestatie & Lactatie), Adult (Sterilizat), Senior
Ambalaj
Sac
Producator
Sanicat
Interval Greutate
10 kg - 15 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "SANICAT CLUMPING MARSEILLE SOAP 8L"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "SANICAT CLUMPING MARSEILLE SOAP 8L"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Indisponibil WOODY LITTER 10L

WOODY LITTER 10L

48,00 lei

4,80 lei / l

Doar 5 buc. PREMIUM SPAN - TALAS 60L CU MAR

PREMIUM SPAN - TALAS 60L CU MAR

35,00 lei

0,58 lei / l

Doar 1 buc. TALAS ROZATOARE PADOVAN CU LAMAIE 1KG / 14L