Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pesti TETRA AQUA SAFE START 50 ML
TETRA AQUA SAFE START 50 ML

Click pe imagine pentru mărire

TETRA AQUA SAFE START 50 ML

TETRA AQUA SAFE START 50 ML

Cod SKU: T77062
(0)
  • Doar 2 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
24,00 lei

480,00 lei / l

Preț cu TVA inclus

Îngrijirea peștilor și reptilelor tale începe cu TETRA AQUA SAFE START 50 ML, un produs esențial pentru un mediu sănătos și echilibrat. Acest preparat inovator ajută la crearea unei ape de calitate superioară, ideală pentru pești și țestoase, asigurându-le astfel un habitat optim.

  • Stabilizează parametrii apei pentru a preveni stresul animalelor tale de companie.
  • Promovează sănătatea peștilor și reptilelor, contribuind la un mediu mai curat și mai sigur.
  • Ușor de utilizat, perfect pentru orice acvariu sau terariu.
  • Conține ingrediente de calitate, special formulate pentru nevoile specifice ale peștilor și țestoaselor.

Nu lăsa sănătatea peștilor și reptilelor tale la voia întâmplării! Alege TETRA AQUA SAFE START 50 ML și asigură-le un mediu propice dezvoltării. Comandă acum!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "TETRA AQUA SAFE START 50 ML"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "TETRA AQUA SAFE START 50 ML"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. TROPICAL GRANULE PENTRU PESTI 50GR/100ML
Doar 3 buc. TROPICAL FULGI HRANA PESTE 12GR

TROPICAL FULGI HRANA PESTE 12GR

7,00 lei

583,33 lei / kg

Doar 2 buc. TROPICAL DAFNIA VITAMINE PESTI 12GR

TROPICAL DAFNIA VITAMINE PESTI 12GR

6,50 lei

541,67 lei / kg