Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pesti TETRA MICRO STICKS 100 ML
TETRA MICRO STICKS 100 ML

Click pe imagine pentru mărire

TETRA MICRO STICKS 100 ML

TETRA MICRO STICKS 100 ML

Cod SKU: T77062
(0)
  • Doar 2 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
19,00 lei

190,00 lei / l

Preț cu TVA inclus

Îmbunătățește dieta peștilor și țestoaselor tale cu TETRA MICRO STICKS 100 ML. Acest aliment de calitate superioară este special conceput pentru a satisface nevoile nutriționale ale peștilor mici și ale reptilelor, oferind un gust delicios și o digestie ușoară.

  • Nutriție echilibrată: Formulat pentru a oferi toate vitaminele și mineralele esențiale.
  • Textură specială: Sticks-urile se descompun lent, prevenind poluarea apei.
  • Versatilitate: Potrivit atât pentru pești, cât și pentru țestoase, adaptându-se perfect la dieta acestora.
  • Calitate Tetra: Un brand de încredere, recunoscut pentru produsele sale de excelență în îngrijirea animalelor de companie.

Nu rata ocazia de a oferi peștilor și țestoaselor tale hrana de care au nevoie! Alege TETRA MICRO STICKS 100 ML și asigură-le o viață sănătoasă și plină de vitalitate.

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "TETRA MICRO STICKS 100 ML"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "TETRA MICRO STICKS 100 ML"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. TROPICAL GRANULE PENTRU PESTI 50GR/100ML
Doar 3 buc. TROPICAL FULGI HRANA PESTE 12GR

TROPICAL FULGI HRANA PESTE 12GR

7,00 lei

583,33 lei / kg

Doar 2 buc. TROPICAL DAFNIA VITAMINE PESTI 12GR

TROPICAL DAFNIA VITAMINE PESTI 12GR

6,50 lei

541,67 lei / kg