Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR
VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR

VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR

(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
21,00 lei

116,67 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Răsfățați-vă păsările cu VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR, o delicatesă apetisantă ce va transforma fiecare zi într-un festin! Acest baton nu este doar o gustare, ci și o sursă de nutrienți esențiali pentru agapornisii dumneavoastră.

  • Gust delicios de miere și susan, perfect pentru a atrage atenția păsărilor.
  • Ingrediente naturale care contribuie la o dietă echilibrată.
  • Textură crocantă care ajută la menținerea ciocului sănătos și activ.
  • Ideal pentru agapornis, oferind un moment de distracție și stimulare mentală.

Nu ratați ocazia de a le oferi păsărilor dumneavoastră o experiență gustativă deosebită! Comandați acum VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR și transformați fiecare moment în unul special!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT BATON AGAPORNIS MIERE/SUSAN 180 GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg