Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU 2 BUC
VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU 2 BUC

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU 2 BUC

VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU 2 BUC

(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
11,00 lei

Preț cu TVA inclus

Îmbunătățește dieta chinchilei tale cu VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU, un deliciu nutritiv care oferă nu doar savoare, ci și beneficii esențiale pentru sănătatea acestui animal de companie special. Acest baton este ideal pentru a satisface nevoile nutriționale ale chinchilelor, contribuind la o viață activă și sănătoasă.

  • Calciu esențial pentru oase și dinți puternici.
  • Textură crocantă care ajută la menținerea sănătății dentare.
  • Gust delicios care va încânta chiar și cele mai pretențioase chinchile.
  • Ușor de utilizat, perfect pentru recompense sau gustări între mese.

Nu rata ocazia de a oferi chinchilei tale o experiență culinară de neuitat cu VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU. Comandă acum și asigură-i o dietă echilibrată!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU 2 BUC"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT BATON CHINCHILLA CALCIU 2 BUC"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg