Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS 90GR
VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS 90GR

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS 90GR

VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS 90GR

(0)
  • Doar 5 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
7,00 lei

77,78 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îți dorești să îți răsfeți peruşii cu o gustare delicioasă și sănătoasă? Alege VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS, un produs special conceput pentru a le oferi o experiență culinară de neuitat!

  • Combinație perfectă între semințe de susan și miere, care va încânta gusturile delicate ale păsărilor tale.
  • Textură crocantă care ajută la menținerea sănătății ciocului și a dinților.
  • Ambalaj generos de 90 gr, ideal pentru a oferi recompense frecvente.
  • Oferă un plus de energie păsărilor tale, contribuind la vitalitatea lor zilnică.

Nu rata ocazia de a îmbogăți dieta păsărilor tale cu VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE. Adaugă-l acum în coș și bucură-te de fericirea lor!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS 90GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT BATON PERUSI SUSAN/MIERE 2+1 GRATIS 90GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg