Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici VITAKRAFT CUTSTICK OMEGA3 18GR
VITAKRAFT CUTSTICK OMEGA3 18GR

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT CUTSTICK OMEGA3 18GR
Vitakraft

VITAKRAFT CUTSTICK OMEGA3 18GR

Cod SKU: 136630
(0)
  • Indisponibil în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
5,00 lei

277,78 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Vitakraft Cat Sticks Mini Cambula, 18 g sunt niste recompense delicioase pentru pisici, contin Omega 3 si contin pana la 80% carne de peste


Este foarte popular la pisici cu o rata de acceptare de 98%! Continand Omega-3, functioneaza pentru o piele sanatoasa si o blana stralucitoare. Reteta fara adaos de zaharuri, fara coloranti si fara arome artificiale.

Specie
Pisici
Talie
Mica (S)
Producator
Vitakraft
Interval Greutate
< 200 g
Aroma
Cambula

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT CUTSTICK OMEGA3 18GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT CUTSTICK OMEGA3 18GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 4 buc. SANAL GUSTARI PISICA DENTAL CARE 75GR

SANAL GUSTARI PISICA DENTAL CARE 75GR

16,00 lei

213,33 lei / kg

Doar 4 buc. SANAL GUSTARI PISICA CU SOMON 75GR

SANAL GUSTARI PISICA CU SOMON 75GR

16,00 lei

213,33 lei / kg