Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pisici VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR
VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR

VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR

Cod SKU: 136629
(0)
  • Doar 5 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
7,00 lei

388,89 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Încântă-ți pisica cu VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR, o delicatesă savuroasă care o va răsfăța la fiecare gustare! Acest baton delicios cu somon este perfect pentru a adăuga un plus de bucurie în dieta felinei tale.

  • Ingrediente de calitate: Preparat din somon proaspăt, acest baton oferă o gustare delicioasă și sănătoasă.
  • Textură atrăgătoare: Forma sa unică face ca pisica ta să se bucure de o experiență de gustare inedită.
  • Ideal pentru recompense: Perfect pentru a îmbunătăți antrenamentele sau pentru a răsplăti comportamentele bune.
  • Portabilitate: Ambalajul practic permite transportul ușor, ideal pentru plimbări sau călătorii.

Nu lăsa pisica ta să rateze această delicatesă! Alege VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR și transformă fiecare răsfăț într-o experiență memorabilă. Comandă acum!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT CUTSTICK PISICA SOMON 18GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 4 buc. SANAL GUSTARI PISICA DENTAL CARE 75GR

SANAL GUSTARI PISICA DENTAL CARE 75GR

16,00 lei

213,33 lei / kg

Doar 4 buc. SANAL GUSTARI PISICA CU SOMON 75GR

SANAL GUSTARI PISICA CU SOMON 75GR

16,00 lei

213,33 lei / kg