Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT KRACKER NIMFA PENE 180GR
VITAKRAFT KRACKER NIMFA PENE 180GR

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT KRACKER NIMFA PENE 180GR
Vitakraft

VITAKRAFT KRACKER NIMFA PENE 180GR

(0)
  • Doar 5 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
18,00 lei

100,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Baton pentru nimfa Vitakraft Kracker Pene 180 g este sanatos si delicios pentru papagali mari (ex.nimfe), special pentru perioada de naparlire.

Caracteristici si beneficii:

- Favorizeaza cresterea sanatoasa a penelor, continand toate vitaminele si mineralele necesare.
- Gustoase, sunt preparate din cereale coapte de 3 ori ce invelesc o bagheta din lemn natural.
- Modalitatea perfecta de a preveni plictiseala, tinandu-i ocupati pentru mai mult timp.
- Se fixeaza cu usurinta in cusca, fiind prevazute cu o agatatoare din sarma.
- Perfecte pentru diversificarea dietei acestor pasari.

/kg: E672 (Vit. A) 7855 U.I., E671 (Vit. D3) 785 U.I., metionina 13120mg, Mangan (E5) 3,93 mg, Zinc (E6) 1,97 mg, Iod (E2) 0,49 mg

Greutate
180 g

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT KRACKER NIMFA PENE 180GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT KRACKER NIMFA PENE 180GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg