Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G
VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G

VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G

(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
28,00 lei

37,33 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Îmbogățiți dieta păsărilor dumneavoastră cu VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G, o hrană special concepută pentru agapornis și alte păsări de mici dimensiuni! Această formulă delicioasă asigură o nutriție echilibrată, contribuind la sănătatea și vitalitatea păsărilor.

  • Conține semințe atent selecționate pentru un gust irezistibil.
  • Îmbogățit cu vitamine și minerale esențiale pentru un sistem imunitar puternic.
  • Favorizează un penaj strălucitor și sănătos.
  • Textura crocantă stimulează comportamentul natural de foraging.

Alegeți VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G pentru a oferi păsărilor dumneavoastră o masă sănătoasă și delicioasă! Comandați acum și observați bucuria din colivia lor!

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT MENIU AGAPORNIS 750 G"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg