Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT MENIU EXOTICE 1 KG
VITAKRAFT MENIU EXOTICE 1 KG

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT MENIU EXOTICE 1 KG
Vitakraft

VITAKRAFT MENIU EXOTICE 1 KG

(0)
  • Doar 5 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
25,00 lei

25,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Meniu Exotice Vitakraft 1 Kg - Hrana gustoasa pentru pasari exotice, preparata cu grija din seminte atent selectionate, bogate in vitamine.

- Constituie dieta perfecta, adaptata necesitatilor speciei.
- Intarirea imunitatii gratie peletelor vitalizante.
- Vitalitate datorita mineralelor si vitaminelor esentiale.
- Nu contine zahar, coloranti sau conservanti artificiali.

  • Recomandari de hranire: 1-2 linguri (10 g)/zi
  • Ingrediente: cereale 91,8%, seminte (5,9%), substante minerale, uleiuri si grasimi, derivate de origine vegetala, miere 0,02%, drojdie (beta-glucani 80 mg/kg).
  • Constituenti analitici: calciu 0,80%, fosfor 0,40%.
  • Aditivi nutritionali/Kg: E672 (Vit. A) 6.000 U.I., E671 (Vit. D3) 600 U.I., E5 (Mangan) 39,98 mg, E6 (Zinc) 20,04 mg, E2 (Iod) 4,97 mg


Ambalaj: 1 kg

Lungime
Gigant
Lățime
Eheim
Greutate
1 kg
Volum
3.8 cm

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT MENIU EXOTICE 1 KG"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT MENIU EXOTICE 1 KG"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg