Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT MENIU NIMFA 3 KG
VITAKRAFT MENIU NIMFA 3 KG

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT MENIU NIMFA 3 KG
Vitakraft

VITAKRAFT MENIU NIMFA 3 KG

(0)
  • Doar 1 bucată în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
70,00 lei

23,33 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Meniu Nimfa Vitakraft 3 Kg - Hrana sanatoasa completa pentru papagali de talie medie (ex. nimfa), preparata cu grija cu seminte coapte la soare, cereale gustoase, nuci si miere.

- Hrana este preparata dupa o reteta fara zahar, coloranti sau conservanti artificiali.
- Constituie dieta perfecta, de calitate superioara, echilibrata si adaptata speciei.
- Intarirea imunitatii este asigurata de complexul vital de vitamine si minerale esentiale.
- Efect preventiv impotriva bolilor provocate de carentele alimentare.

  • Recomandari de hranire: aprox. 2 linguri (15-20 g)/zi
  • Ingrediente: cereale (69,9%), seminte (26,7%), minerale, nuci (0,5%), derivate de origine vegetala, miere (0,02%) uleiuri si grasimi, drojdie.
  • Constituenti analitici: calciu 0,80%, fosfor 0,40%
  • Aditivi nutritionali/Kg: E672 (Vit. A) 6.000 U.I., E671 (Vit. D3) 600 U.I., E5 (Mangan) 39,98 mg, E6 (Zinc) 20,04 mg, E2 (Iod) 4,97 mg


Ambalaj: 3 kg

Greutate
3 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT MENIU NIMFA 3 KG"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT MENIU NIMFA 3 KG"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg