Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT MENIU NIMFA AUSTRALIAN 750 G
VITAKRAFT MENIU NIMFA AUSTRALIAN 750 G

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT MENIU NIMFA AUSTRALIAN 750 G
Vitakraft

VITAKRAFT MENIU NIMFA AUSTRALIAN 750 G

(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
29,00 lei

38,67 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Meniu Nimfa Vitakraft Australian 750 g - Hrana delicioasa pentru papagalii australieni, imbogatita cu flori de cactus, seminte de armurariu, eucalipt aromat si seminte salbatice.

- Viata sanatoasa datorita acestui aliment complet ce contine cei mai importanti nutrienti si constituenti precum vitaminele, mineralele si oligoementele.
- Structura osoasa sanatoasa datorita raportului optim Calciu/Fosfor.
- Functiile stocului si intestinelor sunt reglate gratie nisipului digestiv si mineralelor.
- Sistem imunitar imbunatatit cu ajutorul β-glucanilor.

  • Recomandari de hranire: aprox. 2 linguri (aprox. 15-20 g) pe zi.
  • Ingrediente: cereale (31,5% mei), seminte (0,1% seminte de armurariu, 1% seminte salbatice), minerale (3% nisip digestiv), fructe, frunze de eucalipt (1%), flori de cactus (0,5%), derivate de origine vegetala, extracte din proteine vegetale, legume, drojdie (β-glucani).
  • Constituenti analitici: calciu 0,60%, fosfor 0,30%
  • Aditivi nutritionali/Kg: E672 (Vit. A) 8.000 U.I., E671 (Vit. D3) 900 U.I., Vit. E 50 mg, E5 (Mangan) 65,0 mg, E6 (Zinc) 50,0 mg, E4 (Cupru) 8,0 mg, E2 (Iod) 0,4 mg
  • Liant: E558 (Bentonite-montmorillonite) 20.000 mg


Ambalaj: 750 g

Lungime
Gigant
Lățime
Eheim
Volum
3.8 cm

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT MENIU NIMFA AUSTRALIAN 750 G"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT MENIU NIMFA AUSTRALIAN 750 G"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg