Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT MENIU PERUSI 1 KG + 20 % GRATIS
VITAKRAFT MENIU PERUSI 1 KG + 20 % GRATIS

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT MENIU PERUSI 1 KG + 20 % GRATIS
Vitakraft

VITAKRAFT MENIU PERUSI 1 KG + 20 % GRATIS

(0)
  • Doar 5 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
23,00 lei

23,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Hrana pentru perusi Vitakraft Premium Menu 1kg +20% Gratis - Hrana gustoasa pentru perusi preparata din seminte atent selectionate. Reteta este imbunatatita cu miere delicioasa si untura de peste, bogata in vitaminele A si D.

Caracteristici:

  • Sanatatea glandei tiroide este asigurata de complexul vital cu iod.

  • Vitalitate datorita mineralelor si vitaminelor esentiale.

  • Intarirea imunitatii gratie peletelor vitalizante.

  • Nu contine zahar, coloranti sau conservanti artificiali.

/Kg: E672 (Vit. A) 6000 U.I., E671 (Vit. D3) 600 U.I., E5 (Mangan) 39,9 mg, E6 (Zinc) 19,9 mg, E2 (Iod) 5 mg

Greutate
1 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT MENIU PERUSI 1 KG + 20 % GRATIS"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT MENIU PERUSI 1 KG + 20 % GRATIS"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg