Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari VITAKRAFT MENU EXOTICE 500GR
VITAKRAFT MENU EXOTICE 500GR

Click pe imagine pentru mărire

VITAKRAFT MENU EXOTICE 500GR
Vitakraft

VITAKRAFT MENU EXOTICE 500GR

(0)
  • Doar 3 bucăți în stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
15,00 lei

30,00 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Hrana pentru pasari exotice Vitakraft Premium Menu 500G - Hrana gustoasa pentru pasari exotice, preparata cu grija din seminte atent selectionate, bogate in vitamine.

Caracteristici si beneficii:

  • Constituie dieta perfecta, adaptata necesitatilor speciei.
  • Intarirea imunitatii gratie peletelor vitalizante.
  • Vitalitate datorita mineralelor si vitaminelor esentiale.
  • Nu contine zahar, coloranti sau conservanti artificiali.
  • Recomandari de hranire: 1-2 linguri (10 g)/zi.

calciu 0,80%, fosfor 0,40%. Aditivi nutritionali/Kg: E672 (Vit. A) 6.000 U.I., E671 (Vit. D3) 600 U.I., E5 (Mangan) 39,98 mg, E6 (Zinc) 20,04 mg, E2 (Iod) 4,97 mg

/Kg: E672 (Vit. A) 6.000 U.I., E671 (Vit. D3) 600 U.I., E5 (Mangan) 39,98 mg, E6 (Zinc) 20,04 mg, E2 (Iod) 4,97 mg

Greutate
500 g

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "VITAKRAFT MENU EXOTICE 500GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "VITAKRAFT MENU EXOTICE 500GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg