Livrare rapidă în doar 2 ore în București și Ilfov!
zoogo
Acasă Pasari WELLNESS AGAPORNIS 850GR
WELLNESS AGAPORNIS 850GR

Click pe imagine pentru mărire

WELLNESS AGAPORNIS 850GR
Padovan

WELLNESS AGAPORNIS 850GR

Cod SKU: 101770
(0)
  • În stoc
  • Livrare prin curier în 24-48h
  • Livrare rapidă în doar 2 ore (în București și Ilfov)
  • Plată cu cardul sau ramburs
30,00 lei

35,29 lei / kg

Preț cu TVA inclus

Hrana pentru Pasari, Wellness Agapornis, 850 g este o hrana completa pentru agapornisi.

Necuvantatoarele din viata noastra merita rasfatate cu cele mai bune produse. De aceea Hrana pentru Pasari Wellness Agapornis este produsul perfect pentru pasari, fiind fabricat la cele mai inalte standarde, din ingrediente de calitate. Cu un amestec bogat de seminte si alte ingrediente naturale atent selectionate, Hrana pentru Pasari Wellness Agapornis satisface nevoile nutritionale ale agapornisilor pe tot parcursul anului. 


Beneficii:

  • Satisface nevoile nutritionale ale agapornisilor,
  • Ingrediente de inalta calitate,
  • Hrana completa si echilibrata,
  • Furnizeaza micronutrientii esentiali pentru o dieta corecta si echilibrata.

Ingrediente: cereale, seminte, minerale (coji zdrobite 3,5%), extracte de proteine vegetale, fruct (1,5%), alge (spirulina 0,2%), oua si derivate din oua, uleiuri si grasimi.Aditivi nutritionali: vitamina A 2250 UI, vitamina D3 450 UI, vitamina E 9 mg, fier (carbonat de fier (II)) 48 mg, iod (iodura de potasiu) 0,15 mg, cupru (cupru (II) sulfat pentahidrat) 4,85 mg, zinc (oxid de zinc) 29,5 mg, seleniu (selenit de sodiu) 0,05 mg, DL-metionina (3c301) 1,5 g, L-lizina (3.2.3) 3,6 g, Coloranti, Antioxidanti.Constituenti analitici: proteine brute 12,5%, fibre brute 7%, uleiuri si grasimi brute 8,5%, cenusa bruta 5,5%, umiditate 8%, calciu 1,1%, fosfor 0,6%.

Specie
Papagali, Pasari
Producator
Padovan
Interval Greutate
500 g - 1 kg

Recenzii

Scrie o recenzie pentru "WELLNESS AGAPORNIS 850GR"

Nicio recenzie încă. Fii primul!

Q&A

Pune o întrebare despre "WELLNESS AGAPORNIS 850GR"

Nu există întrebări încă. Fii primul care întreabă!

S-ar putea să-ți placă

Doar 3 buc. OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

OLA SEMINTE FLOAREA SOARELUI 400GR

11,00 lei

27,50 lei / kg

Doar 3 buc. FLAMINGO SEPIA SHELL SEPIA CU CAPSUNI 12CM 70GR
Indisponibil PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

PADOVAN PANICO IN SPIGA 100GR

14,00 lei

140,00 lei / kg

Indisponibil PADOVAN SUNSEEDS 500GR

PADOVAN SUNSEEDS 500GR

12,00 lei

24,00 lei / kg